Aldatma itirafları/Edanur: Eski aşkım alevlendi
Uzman Görüşü Aldatma Nedenleri Aldatma terapisi Tedavi Yolları
Evlilik Terapisi Tempo Detiknews
Kanunlar Mevzuat Aldatma Davaları
Moda Cinsellik Alışveriş Bakım Rehberi Mutfak
Aldatan Kadınlar Aldatan Erkekler Aldatılanlar İbret Hikayeleri Teşhir et
Aldatma ve TV Aldatma ve Sinema Aldatma ve Tiyatro Aldatma ve Edebiyat Aldatma ve Müzik

Aldatma itirafları/Edanur: Eski aşkım alevlendi


Aldatan Kadınların itirafları serisi Edanur ile devam ediyor. İşte bir yanda güvenerek birlikte olduğu sevgilisi, diğer yanda ise gerçekten aşık olduğu adam arasında bir tercih yapamayan ve bu kararı verene kadar da her iki adamla da birlikte olan Edanur'un sözleri...

“Eski aşkın yeniden alevlenmesi”
28 yaşındaki Edanur; “Eski erkek arkadaşım Kerim’le ayrıldığımız sırada Batuhan ile çıkmaya başladık. Kötüydüm ve Batuhan bana yardımcı oluyordu. 5 ay kadar sonra Kerim geri geldi ve yeniden denemek istediğini söyledi. Hala onu özlüyordum ve onu görmeye başladım ancak Batuhan’la da birlikteliğimiz devam ediyordu. Batuhan benim için garanti gibiydi ve Kerim ile yine anlaşamayarak ayrıldık. Batuhan, ortak arkadaşlarımızdan onunla tekrar görüştüğümüzü öğrendi ve ilişkimizi bitirdi. Kesin olarak öğrendiğim şey iki adamı aynı zamanda idare etmek imkansız olduğu..”

1 yorum:

Adsız dedi ki...

bücür keltoşşşş

Yorum Gönder

 
Copyright © 2010 - Tüm Hakları saklıdır | Sponsor Kadin Doktoru.com
Sitede yer alan makaleler tavsiye niteliği taşımaz. Aldatma.Net her kullanıcısına profesyonel yardım almasını şiddetle tavsiye eder | Bu site en iyi Mozilla, internet explorer, Google Chrome ve Opera tarayıcıları ile görüntülenir.