Aldatma itirafları/Semra: Ben eşimi aldattım çünkü...
Uzman Görüşü Aldatma Nedenleri Aldatma terapisi Tedavi Yolları
Evlilik Terapisi Tempo Detiknews
Kanunlar Mevzuat Aldatma Davaları
Moda Cinsellik Alışveriş Bakım Rehberi Mutfak
Aldatan Kadınlar Aldatan Erkekler Aldatılanlar İbret Hikayeleri Teşhir et
Aldatma ve TV Aldatma ve Sinema Aldatma ve Tiyatro Aldatma ve Edebiyat Aldatma ve Müzik

Aldatma itirafları/Semra: Ben eşimi aldattım çünkü...


Aldatan Kadınların itirafları serisi Semra ile başlıyor. İşte Eşi tarafından aldatılan Semra'nın aldatma gerekçeleri:

"Aldatma konusu bana göre göreceli. Yaşadığımız ülkede herkesin birbirini acımasızca aldattığını, hayatlarını bir yalan üzerine kurduğunu, isteyerek ve bilerek de bu duruma katlandıklarını düşünüyorum. Aldatıldığınız ya da aldatmayı seçtiğiniz zaman en çok aldanan kendimiz olmaz mıyız? Ben bunu yıllardır sorgularım. O kadar ucuz kadın, o kadar kalitesiz erkek var ki ve hayat onlara göre o kadar kısa ki; bir an önce mutlulukları yaratmak, yatağa atmak, sonra boşalmak, ondan sonra da üzerine bir sigara yakmak mıdır aldatmak? Yoksa sadece ticari bir ilişkiden ibaret olan evliliklerde ya da birlikteliklerde başka bir tene dokunmadan, o insanın tüm kaynaklarını kendiniz için kullanmak mıdır? Sadakat nedir? Aldatmanın karşılığı mıdır gerçekten?

"HEYECAN KALMADI DİYEMEDİM"
Ben eşimi aldattım. Çünkü bir erkeğe artık seninle olan birlikteliğimin hiçbir heyecanı kalmadı diyemedim çok istememe rağmen. Eve gelip her günü bir önceki günün kopyası gibi bana yaşatan biriyle nasıl bir ömrü paylaşabilirdim ki. Beni aldattığını bildiğim halde nasıl ona masum eşi oynayabilirdim. Ona bunları çok söylemek isterdim ama o beni aptal sanmaya devam etsin istedim. Erkekler için kadınlar üçe ayrılıyor: çıtırlar, kıtırlar bir de katırlar.

1 yorum:

fatihtırımkomtere dedi ki...

eşim ilgisiz onu aldatmak isterdim ama seviyorum

Yorum Gönder

 
Copyright © 2010 - Tüm Hakları saklıdır | Sponsor Kadin Doktoru.com
Sitede yer alan makaleler tavsiye niteliği taşımaz. Aldatma.Net her kullanıcısına profesyonel yardım almasını şiddetle tavsiye eder | Bu site en iyi Mozilla, internet explorer, Google Chrome ve Opera tarayıcıları ile görüntülenir.